Освітній центр «Школа Кандибура»

З 2005 року ми впевнено рухаємося до створення принципово нової системи розвитку, виховання та освіти підростаючого покоління

Переваги «Школи Кандибура»

Щоденник успіхів

 • Швидкочитання; 
 • До 12 учнів у класах;
 • По 2 вчителя у початкових класах;
 • Вивчення 2 іноземних мов: англійської та китайської;
 • Iндивідуальне планування з наступним аналізом виконання;
 • Допомога учнів один одному у навчанні.

Індивідуальний розклад

 • Основний об’єкт пізнання дитиною у школі - власна особистість;
 • Формування особистості дитини за унікальною методикою Г.Р.Кандибура:
  • лідерських якостей та вміння прислухатися до інших;
  • творчого мислення;
  • навички самоконтролю та оптимістичного мислення;
 • Міцні навички самостійно й ефективно здобувати, обробляти і використовувати знання;
 • Оволодіння  time-management.

Тренінг геніальності

 • Iндивідуальний підхід до кожного учня;
 • Психологічні тренінги;
 • Різновікові об’єднання школярів;
 • Взаємоповага між дорослими та дітьми;
 • Психологічно комфортне перебування у школі;
 • Найкращий показник комфорту - бажання дітей йти до школи.


Про школу

«Школа Кандибура» – це більше 30 ІННОВАЦІЙ, яких немає в інших школах України. Ідея створення нової альтернативної школи зародилася близько 20 років тому. 

Георгій Романович Кандибур створив нову навчально-виховну систему – ТрейЛі («Технология Развития разностороннЕЙ Личности»), замість традиційної класно-урочної, й з 2005 року впроваджує її у своїй Школі Кандибура.  Ця система описана у його книзі «Школа, которая изменит мир». 

Стандартна система не тільки вкрай обмежує особистісний розвиток школярів, а і «стискає» професійні і творчі можливості педагогів. Ми прагнули створити таку школу, яка б не тільки давала школярам якісні знання із загальноосвітніх предметів, а, передусім, формувала у них якості, властивості, поведінкові реакції, установки, навички УСПІШНИХ і ЩАСЛИВИХ людей. І сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що таку модель школи ми винайшли. 

Ми неупинно продовжуємо вдосконалювати нашу навчально-виховну систему, розробляючи і впроваджуючи нові елементи, відповідно до вимог сьогодення та інтересів наших вихованців.

Навчальний процес у нашій школі побудовано таким чином, щоб учні, з одного боку, пізнавали самих себе, а з іншого - опановували різноманітні навички самостійного здобуття знань. 


Кандибур Георгій Романович

Народився у місті Кривий Ріг, Україна. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут. Працював у сільських та міських школах. Більше десяти років був викладачем педагогічних дисциплін Дніпропетровського педагогічного училища. 

З 1996 року – приватний підприємець в галузі освіти. Створив універсальний комплекс розвиваючих посібників для дітей дошкільного віку. Автор декількох книг з інтелектуального розвитку дітей різного віку. Розробив методику з навчання дошкільнят і школярів швидкочитанню. Засновник та директор приватної загальноосвітньої школи, яка працює на засадах його авторської технології.


У книзі Г. Р. Кандибура “Школа, которая изменит мир” описана якісно нова школа, яка починає безперервно супроводжувати кожну дитину з моменту її зачаття і до закінчення школи. І навіть далі, – до набуття випускником професії і постійного працевлаштування.

Педагогічна технологія нової школи дійсно здатна масово формувати УСПІШНИХ і ЩАСЛИВИХ людей, націлених постійно удосконалювати самих себе і навколишній світ.


Дошкільнята

Це надзвичайно ефективний простір дошкільного розвитку, який повністю моделює шкільне життя відповідно до віку 5-6 років. Тільки уявіть собі повне, глибоке занурення в освітній процес. Саме тому наші учні готуються до навчання у справжнісінькій школі, Школі Кандибура.

Запишіть свою дитину прямо зараз

Відгуки

Новини

Ми здійснюємо прийом дітей до нашої школи протягом всього року! Виключно доброзичливі стосунки між всіма учасниками шкільного життя сприяють комфортній адаптаціі кожного нового учня.
Наша школа створювалася, насамперед, з метою розробки й впровадження якісно нової навчально-виховної системи замість традиційної класно-урочної. Класно-урочна система не тільки вкрай обмежує особистісний розвиток школярів, а і «стискає» професійні і творчі можливості педагогів.
Це надзвичайно ефективний простір дошкільного розвитку, який повністю моделює шкільне життя відповідно до віку 5-6 років. Тільки уявіть собі повне, глибоке занурення в освітній процес. Саме тому наші учні готуються до навчання у справжнісінькій школі, Школі Кандибура!
Контакти
Адреса
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 112
Зворотній зв’язок
- питання про студії
- питання про школу
Соціальні мережі
Графік роботи
Школа
ПН - ЧТ 8.00 – 18.00,
ПТ 8.00 – 17.00
Група повного дня «Підготовчий клас» (5-6 років):
ПН - ЧТ 9.00 – 18.00,
ПТ 9.00 – 17.00
Студії:
ПН - ПТ 13.00-18.00,
СБ - НД 10.00-17.00