Освітній центр «Школа Кандибура»

Увага! Відкрито набір 2021-2022 для учнів 1-10 класів!

Освітній центр відкриває двері для нових учнів та їхніх батьків. Найкращий показник комфорту — бажання дітей йти до школи. Наші школярі вчаться з радістю! Приєднуйтесь до нас!

діти

Переваги «Школи Кандибура»

Навчання

 • швидкочитання; 
 • до 12 учнів у класах; 
 • одразу 2 вчителі в кожному початковому класі; 
 • вивчення 2 іноземних мов: англійської та китайської;
 • індивідуальне планування з наступним аналізом виконання; 
 • допомога учнів один одному в навчанні;

Саморозвиток

 • міцні навички самостійно й ефективно здобувати, обробляти та використовувати знання;
 • опановування  time-management;
 • формування особистості дитини за унікальною методикою Г. Р. Кандибура:
  • лідерських якостей та вміння прислухатися до інших;
  • творчого мислення;
  • навички самоконтролю та оптимістичного мислення.

Психологічний комфорт

 • індивідуальний підхід до кожного учня;
 • психологічні тренінги; 
 • різновікові об’єднання школярів; 
 • взаємоповага між дорослими та дітьми;
 •  психологічно комфортне перебування у школі.

Про школу

«Школа Кандибура» – це більше 30 ІННОВАЦІЙ, яких немає в інших школах України. Ідея створення нової альтернативної школи зародилася близько 20 років тому. 

Георгій Романович Кандибур створив нову навчально-виховну систему – Трейлі («Технология Развития разносторонней Личности»), замість традиційної класно-урочної, й з 2005 року впроваджує її у своїй Школі Кандибура.  Ця система описана у його книзі «Школа, которая изменит мир». 

Стандартна система не тільки вкрай обмежує особистісний розвиток школярів, а і «стискає» професійні і творчі можливості педагогів. Ми прагнули створити таку школу, яка б не тільки давала школярам якісні знання із загальноосвітніх предметів, а, передусім, формувала у них якості, властивості, поведінкові реакції, установки, навички УСПІШНИХ і ЩАСЛИВИХ людей. І сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що таку модель школи ми винайшли. 

Ми неупинно продовжуємо вдосконалювати нашу навчально-виховну систему, розробляючи і впроваджуючи нові елементи, відповідно до вимог сьогодення та інтересів наших вихованців.

Навчальний процес у нашій школі побудовано таким чином, щоб учні, з одного боку, пізнавали самих себе, а з іншого - опановували різноманітні навички самостійного здобуття знань. 


Кандибур Георгій Романович

Народився у місті Кривий Ріг, Україна. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут. Працював у сільських та міських школах. Більше десяти років був викладачем педагогічних дисциплін Дніпропетровського педагогічного училища. 

З 1996 року – приватний підприємець в галузі освіти. Створив універсальний комплекс розвиваючих посібників для дітей дошкільного віку. Автор декількох книг з інтелектуального розвитку дітей різного віку. Розробив методику з навчання дошкільнят і школярів швидкочитанню. Засновник та директор приватної загальноосвітньої школи, яка працює на засадах його авторської технології.


У книзі Г. Р. Кандибура “Школа, которая изменит мир” описана якісно нова школа, яка починає безперервно супроводжувати кожну дитину з моменту її зачаття і до закінчення школи. І навіть далі, – до набуття випускником професії і постійного працевлаштування.

Педагогічна технологія нової школи дійсно здатна масово формувати УСПІШНИХ і ЩАСЛИВИХ людей, націлених постійно удосконалювати самих себе і навколишній світ.


Дошкільнята

Це надзвичайно ефективний простір дошкільного розвитку, який повністю моделює шкільне життя відповідно до віку 5-6 років. Тільки уявіть собі повне, глибоке занурення в освітній процес. Саме тому наші учні готуються до навчання у справжнісінькій школі, Школі Кандибура.

Запишіть свою дитину прямо зараз

Відгуки

Новини

Ми розпочинаємо набір на безкоштовне навчання інноваційним методам освіти для початкових класів з можливістю подальшого працевлаштування у нашій школі.
Ми здійснюємо прийом дітей до нашої школи протягом всього року! Виключно доброзичливі стосунки між всіма учасниками шкільного життя...
Наша школа створювалася, насамперед, з метою розробки й впровадження якісно нової навчально-виховної системи замість традиційної класно-урочної...
Контакти
Адреса
м. Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 46
(район ПК «Машинобудівників»)
Зворотній зв’язок
- питання про студії
- питання про школу
Соціальні мережі
Графік роботи
Школа
ПН - ЧТ 8.00 – 18.00,
ПТ 8.00 – 17.00
Група повного дня «Підготовчий клас» (5-6 років):
ПН - ЧТ 9.00 – 18.00,
ПТ 9.00 – 17.00
Студії
ПН - ПТ 13.00-18.00,
СБ - НД 10.00-17.00