Батькам

Ми піклуємося про те, щоб діти отримали якісну освіту та на все життя здобули корисну звичку – вчитися ефективно і з задоволенням. У вас є питання? Ми відкриті до спілкування

Питання

У «Школі Кандибура» діти навчаються за програмою Міністерства освіти і науки України для загальноосвітніх шкіл. Але в роботі школи впроваджено багато авторських розробок та програм Г.Р. Кандибура. Навчання у школі спрямоване на самовдосконалення та саморозвиток, як головні чинники для досягнення людиною життєвого УСПІХУ та особистого ЩАСТЯ. У школі, під керівництвом учителя, діти навчаються самостійно здобувати інформацію, працювати з нею та вміти висловлювати свою думку.

Навчання здійснюється згідно з вимогами до загальноосвітніх шкіл українською мовою

Для комфортного перебування у класах навчається до 12 учнів. У початковій школі працює по 2 вчителя у кожному класі, щоб приділяти більше уваги кожній дитині. Крім того, важливою складовою шкільного життя є співпраця дітей різного віку. Навчання дітей дітьми (крім учителя) є одною з найбільш ефективних складових навчально-виховного процесу у нашій школі.

У школі системи оцінок немає, але є самооцінювання. При цьому 1 раз на чверть діти успішно складають контрольні роботи для школи-партнера, на базі якої вони оформлені на дистанційному навчанні.