Формується група повного дня (9.00-18.00) для дітей 5-6 років «УРА! Скоро до школи...»

Це надзвичайно ефективний простір дошкільного розвитку, який повністю моделює шкільне життя відповідно до віку 5-6 років. Тільки уявіть собі повне, глибоке занурення в освітній процес. Саме тому наші учні готуються до навчання у справжнісінькій школі, Школі Кандибура!

Як буде проходити підготовка до школи?

П’ять днів на тиждень, з 8.00 до 17:00 (18.00), дітки навчаються за цікавою програмою Г.Р. Кандибура «Абетка життєвого успіху»: набувають навичок саморегуляції та самоконтролю; вивчають базові предмети; читають швидкочитанням; розвивають пізнавальні процеси; взаємодіють з оточуючим світом; дізнаються і розвивають свої найкращі якості, здібності, таланти.

До того ж, наші дошкільнята навчаються творити шедеври на заняттях з творчості та малювання. Вони фізично розвиваються під час прогулянок на свіжому повітрі, на заняттях з танців та йоги. А разом зі старшими школярами наші дошкільнята проводять клубний час, відвідують різноманітні майстер-класи!

А для того, щоб на все це вистачило сил, у нас передбачені корисні й збалансовані прийоми їжі (сніданок і обід) та полуденний сон.

Де і коли? Підготовка до школи буде проходити в новому та комфортному приміщені за адресою вул. Дмитра Кедріна, 46.

2020-12-01 22:00:00

Iнші цікаві новини

Ми розпочинаємо набір на безкоштовне навчання інноваційним методам освіти для початкових класів з можливістю подальшого працевлаштування у нашій школі.
Ми здійснюємо прийом дітей до нашої школи протягом всього року! Виключно доброзичливі стосунки між всіма учасниками шкільного життя...
Наша школа створювалася, насамперед, з метою розробки й впровадження якісно нової навчально-виховної системи замість традиційної класно-урочної...