Наша школа з вересня 2020 року переїхала за новою адресою: вул. Дмитра Кедріна, 46

Наша школа створювалася, насамперед, з метою розробки й впровадження якісно нової навчально-виховної системи замість традиційної класно-урочної. Класно-урочна система не тільки вкрай обмежує особистісний розвиток школярів, а і «стискає» професійні і творчі можливості педагогів.

Ми прагнули створити таку школу, яка б не тільки давала школярам якісні знання із загальноосвітніх предметів, а, передусім, формувала у них якості, властивості, поведінкові реакції, установки, навички УСПІШНИХ і ЩАСЛИВИХ людей. І сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що таку модель школи ми винайшли. Ця школа докладно описана у книзі Г. Р. Кандибура «Школа, которая изменит мир».

Значну частину елементів «Нової Школи» (навчально-виховної системи ТрейЛі) ми вже запровадили. Зараз застосовано більше 30 інноваційних елементів, яких немає в інших школах! Але багато важливого ще попереду.

І сьогодні є цілком реальна можливість впровадити ці елементи якнайкраще! Ця впевненість з’явилася у нас нещодавно, після переїзду нашої школи у нове приміщення за адресою вул. Д. Кедріна, 46, м. Дніпро. Тут слід пояснити, що за 16 років існування нашої школи, – це вже 5-те приміщення, і, безумовно, значно краще за всі попередні. Тепер ми можемо не тільки комфортно розташувати всіх школярів 1-11 класів, а і реалізувати нашу давню мрію – організувати роботу підготовчої групи (нульового класу) для дітей 5-6 років. Ми напрацювали надзвичайно ефективну комплексну ігрову методику інтелектуального розвитку дошкільнят 4-5 років. Вона ґрунтується на 40 послідовних посібниках-сходинках, про що Ви можете прочитати на цьому сайті.

Тому ми з радістю запрошуємо до нашої школи не тільки учнів 1-10 класів, а і дошкільнят 5-6 років, а згодом – і 4-5 років!

Давайте разом створювати краще майбутнє для наших дітей і всієї України!

2020-12-01 22:00:00

Iнші цікаві новини

Ми розпочинаємо набір на безкоштовне навчання інноваційним методам освіти для початкових класів з можливістю подальшого працевлаштування у нашій школі.
Ми здійснюємо прийом дітей до нашої школи протягом всього року! Виключно доброзичливі стосунки між всіма учасниками шкільного життя...
Наша школа створювалася, насамперед, з метою розробки й впровадження якісно нової навчально-виховної системи замість традиційної класно-урочної...