Запрошуємо на навчання учнів 1-10 класів (набір триває весь навчальний рік)

Ми здійснюємо прийом дітей до нашої школи протягом всього року!

Виключно доброзичливі стосунки між всіма учасниками шкільного життя сприяють комфортній адаптаціі кожного нового учня. Новенького або новеньку відразу оточують дружньою увагою і педагоги, і діти. І хоча, нова дитина має ознайомитися з величезною кількістю невідомих для себе речей і явищ, її «занурення» у життя нашої школи проходить дуже швидко і безболісно. Вона починає поступово знайомитися і крок за кроком опановувати роботу з «Щоденником успіхів», індивідуальним плануванням, «Щоденником позитиву», «Матрицею ТрейЛі», «Сузір’ями» тощо. Через деякий час цей учень вже сам стає експертом і помічником для наступного новачка.

Перший тиждень (або два) кожен новий учень, якщо приходить до нашої школи серед навчального року, спостерігає за нами, а ми спостерігаємо за ним. Після такого пробного тижня, переважна більшість дітей залишається з нами і надалі.

2020-12-01 22:02:00

Iнші цікаві новини

Ми розпочинаємо набір на безкоштовне навчання інноваційним методам освіти для початкових класів з можливістю подальшого працевлаштування у нашій школі.
Ми здійснюємо прийом дітей до нашої школи протягом всього року! Виключно доброзичливі стосунки між всіма учасниками шкільного життя...
Наша школа створювалася, насамперед, з метою розробки й впровадження якісно нової навчально-виховної системи замість традиційної класно-урочної...