Дошкільнята

Заздалегідь підготовлені до школи діти завжди почувають себе впевненими та легко адаптуються до шкільного життя

Види підготовки до школи для дітей 5-6 років

«Ура! Скоро до школи: дошкільнята у шкільному просторі» за методикою Г. Р. Кандибура «Абетка життєвого успіху»

Група повного дня
ПН-ПТ з 9.00 до 17.00 (18.00)

Курс «Тренінг геніальності» за методикою Георгія Романовича Кандибура + включає комплексну підготовку до школи: математика, логіка, швидкописьмо, швидкочитання

Група по 1 годині / 2 рази на тиждень

При нашій школі діє підготовча група («нульовий клас») для дітей 5-6 років, а згодом і для дітей 4-5 років. Вона працює за унікальною розвивально-ігровою методикою «Абетка життєвого успіху», що ґрунтується на 40 навчально-розвивальних посібниках Г. Р. Кандибура «Я хочу вчитися!». Кожен наступний посібник стає помітною сходинкою у розвитку дитини. Ці 40 посібників містять більше 200 найрізноманітніших ігор-вправ.

Крім посібників, ця методика включає в себе постійну участь під час ігор-занять чарівних казкових героїв з «Країни Казок»; систематичну роботу дітей у парах у вигляді надзвичайно ефективної гри «Учитель-учень, учень-учитель»; «Виставки-огляди» різних практичних робіт дітей з виключно позитивним аналізом.

Кожен з посібників містить ігри-вправи за 8 напрямками:

1. «Я пізнаю себе і світ навколо мене».

2. «Я вчуся швидко читати». Унікальна методика, яка навчає дітей читати в 6-8 разів продуктивніше, тобто швидше і якісніше, з більш глибоким розумінням і засвоєнням прочитаного. Крім того, у процесі цього навчання, у дітей дуже ефективно розвиваються різноманітні інтелектуальні здібності, а ігровий характер методики з кількома сотнями малюнків робить цей процес по справжньому цікавим.

3. «Я вивчаю математику».

4. «Я вчуся писати та граюся зі звуками й літерами».

5. «Я вчу свої руки»

Всі письмові вправи у курсах (пункти 3-5) виконуються з однаковою інтенсивністю обома руками. Це не тільки сприяє більш якісному набуттю дітьми відповідних умінь, передбачених тією чи іншою вправою, а й гармонізує роботу обох півкуль мозку, що є надзвичайно корисним для інтелектуального та емоційного розвитку дітей.

6. «Я розвиваю свої загальні здібності (увагу, сприйняття, пам’ять, мислення, уяву, мовлення)»

7. «Я розвиваю свої творчі здібності». Цей курс складається з ігор-вправ, в розв’язанні яких передбачається багатоваріантність. Тобто окреме завдання може мати кілька різних варіантів рішення, і всі їх слід вважати правильними. Але при цьому дітей спрямовують, щоб рішення створювалися якомога швидше, щоб їх було якомога більше за кількістю, щоб вони мали якомога більше розмаїття, і щоб серед них були незвичайні, оригінальні рішення, ідеї. Це чотири основні здібності, які визначають творчий потенціал людини. Саме їх розвитку у дітей і присвячений даний курс.

8. «Я вчуся керувати собою».

Крім цих 8-ми курсів у підготовчій групі систематично проводяться заняття:

• З англійської мови;
  • З малювання та музики;
  • Танцювально-фізкультурні заняття та йога;
  • З творчих занять.

Кожен день у цій групі схожий на захоплюючу мандрівку з цікавими різноманітними пригодами.

Відгуки