Студії

Всебічний розвиток у дитинстві – це важливий внесок у майбутнє дитини. Ми пропонуємо позашкільні заняття, студії, тренінги. Чекаємо на вас та ваших дітей.

Репетитори

Допомога учням 1-4 класів
Математика 5-9 класи
Українська мова 5-9 класи
Історія, підготовка до ДПА та ЗНО
Англійська мова

Спеціальні курси

Двомісячні курси (перший рівень) для школярів різного віку, які включають у себе:

 • Швидкочитання (збільшення швидкості читання «про себе» у 3-4 рази, а нерідко в 6-8 разів і більше, з одночасним покращенням якості усвідомлення і засвоєння інформації у 1,5-2 рази);
 • Розвиток пізнавальних процесів: уваги, пам’яті, сприйняття, мислення, уяви, мовлення, на засадах спеціальних вправ;
 • Розвиток творчих здібностей (розвиток швидкості щодо генерування великої кількості всіляких, у тому числі оригінальних, варіантів рішення у розв’язанні найрізноманітніших повсякденних, а також складних і не стандартних задач і проблем);
 • Навички ефективної командної співпраці.

Основні напрямки

 • Математика, логіка;
 • Швидкописання (унікальна методологія письма друкованими літерами); 
 • Швидкочитання – ігрова система навчання дітей «мовчазному» (уявно-зоровому) читанню, яка побудована на кількох сотнях спеціальних малюнків і відповідних ним слів і речень;
 • Розвиток уваги, пам’яті, уяви, сприйняття, мислення, мовлення за допомогою спеціальних ігор-вправ.

Заняття спрямовані на:

 • Корекцію вимови,  розвиток мовлення та слухового сприймання; 
 • Удосконалення та розвиток пізнавальних процесів;
 • Корекційно-розвивальні вправи; 
 • Кінезіологічні вправи та комплекси;
 • Комплексна програма реабілітації дітей з порушенням слуху.
  Сурдо-логопед нашого центру:
  • Проведе детальну діагностику рівня розвитку мовлення дитини;
  • Надасть рекомендації щодо методів стимуляції розвитку мовлення в домашніх умовах;
  • Складе індивідуальну програму психолого-педагогічної корекції мовного розвитку.


Емоційний інтелект дуже важливий:

 • Розвинутий емоційний інтелект – обов’язкова суперсила успішної людини в сучасному суспільстві. На заняттях ми вчимося отримувати користь з будь-якої емоції, чи перемикати її на більш корисну на даний момент.
 • Навчаючись взаємодіяти з навколишніми людьми в емоційному просторі, ми відкриваємо для себе світ: надзвичайний, захоплюючий та сповнений новими знаннями й навичками.
 • У результаті, наші супердітки вміють спілкуватися, турбуватися про інших, дружити та співчувати. Найважливіше – вони гарно  розуміють себе та інших людей.

Професійна підтримка психолога:

 • Проводимо психодіагностику особистісних особливостей і станів, досліджуємо готовність до школи. Малюкам підбираємо індивідуальну програму розвитку пізнавальних процесів і комунікативних навичок для легкої адаптації до шкільного життя. А старшокласникам будуть цікаві наші профорієнтаційні заходи.
 • Розбираємо питання, пов'язані з шкільним життям, питання соціальної адаптації, співпраці та навчання. Шукаємо шляхи для актуалізації та розвитку найкращих особистісних якостей, талантів, здібностей кожної дитини.
 • Організовуємо безпечний простір, в якому можна вільно говорити про сімейні складнощі. Разом проходимо шлях побудови гармонійних і екологічних міжособистісних відносин. 

Творчі студії

Театральна майстерність

Театральна майстерність включає в себе мистецтво ораторське та акторське. На наших заняттях ми опановуємо ці напрямки.

Найцікавіше в професії актора – уміння перевтілюватися. Постановка вистави – складний процес. Неможливо просто вивчити текст, вийти на сцену та зіграти, не розібравши детально сценарій чи монолог без досвіду. Це велика робота режисера та акторів, декораторів, костюмерів, звукооператорів. Кожен із них робить великий внесок у якість постановки. 

Пропонуємо вам зануритися в творчий процес роботи над собою, своїм мовленням, мімікою, пластикою та фантазією. Ви зможете навчитися аналізувати характеристику персонажів і спробувати перевтілитися в них. Навчитися маленьких секретиків, як швидко вивчити текст, правильно поводитись на сцені, співпрацювати з партнером, розуміти та любити себе.

 

Art-майстерня

Творчість-це можливість перенестися у світ фантазії, казки, це спосіб зазирнути у свій внутрішній світ, самовиразитися. Можливість спробувати різні напрямки збагачує досвід дитини. Розвивається дрібна моторика, смак, нестандартне мислення, естетичне сприйняття світу.

Наш центр проводить майстер – класи для дітей від 2,5 років та дорослих: кулінарні майстер-класи (кухні світу), малювання бавовною, малювання на воді ЕБРУ, фелтінг – валяння іграшок, обереги, миловаріння та інші види нandmade.


Йога

У чому полягає користь йоги для дітей? 

Йога – це цілеспрямована робота з власним тілом і внутрішнім світом. У дитини формується розуміння тіла і його можливостей, розвивається координація, налагоджується гармонійна робота півкуль мозку, а у результаті – дитина  розвиває логічне та творче мислення. Виправляється постава та набуваються навички глибокої розслабленості. 

Завдяки заняттям з йоги, дитина вчиться контролювати свої думки, проявляти почуття, слухати та чути себе й інших.

Танці

Хореографія – прекрасний і витончений світ. Це занурення в мистецтво музики та пластики. Завдяки регулярним заняттям танцями, дитина розвивається і фізично, і духовно. Це регулярне помірне фізичне навантаження. 

Також розвивається почуття ритму, координація рухів, смак, артистичність. Танці допомагають дітям правильно і красиво самовиражатися.

Школа образотворчого мистецтва «Фантазери»

На наших заняттях діти розвивають дрібну моторику рук, просторове сприйняття, розкривають творчий потенціал, тренують пам'ять, посидючість, спостережливість, гармонію кольору. 

Ваша дитина отримає основи образотворчої майстерності зі створення композиції та освоєння різноманітних прийомів і технік (туш, пастель, акрил, олія). Досвідчений педагог проведе ваших дітей до країни мистецтва від перших спроб до вступу у спеціальні навчальні заклади. 

Крім того, паралельно з навчанням діти розслабляються, висловлюючи через малювання свої емоції, що є прекрасною арт-терапією! 

Запишіть свою дитину прямо зараз

Відгуки